loading, please wait...

Certyfikowany dealer Hikvision

20.10.2015

Informujemy, że uzyskaliśmy status certyfikowanego dealera firmy HikVision w kategorii Złoty Partner Hikvision. Odbyliśmy profesjonalne szkolenia techniczne w siedzibie HikVision dzięki czemu możemy dzielić się z Państwem naszą widzą i doświadczeniem.

- więcej

Nowe wandaloodporne kamery hemisferyczne do trudnych warunków oświetleniowych

01.12.2014

Informujemy, że wprowadziliśmy do sprzedaży nowe wandaloodporne kamery dookólne o rozdzielczościach 3.0MPix i 5.0MPix, dedykowane do trudnych warunków oświetleniowych. Wszystkie kamery mają wbudowane mechaniczne filtry podczerwieni umożliwiające korzystanie z wbudowanych lub dostępnych oddzielnie (w zależności od wersji) dookólnych oświetlaczy IR. Ponadto, kamery 3.0MPix wyposażono w nowoczesne czułe przetworniki i czujniki WDR PRO (dynamika na poziomie 100dB, sygnał/szum 47dB).

- więcej

Seria kamer o rozdzielczości 2.0MPix do bardzo trudnych warunków oświetleniowych

02.09.2014

Nowe kamery HD z przełomowej serii AURORA, przeznaczone do stosowania w bardzo trudnych warunkach oświetleniowych Sekret tych kamer tkwi w nowoczesnym, niezwykle czułym przetworniku, który umożliwia pracę w trybie kolorowym w środowisku o bardzo niskim natężeniu światła.

- więcej

Nowe kamery wandaloodporne z serii GV-VD

01.08.2014

Wprowadziliśmy do sprzedaży nową wersję kamer kopułkowych wandaloodpornych z serii VD. Na pierwszy rzut oka zadbano tylko o nowoczesny atrakcyjny wygląd, jednak w praktyce okazuje się, że przeprojektowano konstrukcję kamery tak, aby zlikwidować odbicia światła i prześwietlenia podczerwieni pojawiające się na zabrudzonym kloszu.

- więcej

Copyrigts 2014 RS Monitoring
© 2014 RS Monitoring
Design by: STARKOWSKI DESIGN
Odwiedz nas na FACEBOOK Odwiedz nas na Facebook
Odwiedz nas na Facebook